Atribuită Cumpărare directă

SSD 960GB 2.5" SAS 24Gb/s Samsung Enterprise PM1653 MZILG960HCHQ-00A07

Număr anunț
DA32518575
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE GALATI (CUI 3127190)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
07.02.2023 00:00
Data finalizării
10.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat