Atribuită Cumpărare directă

Pâine albă franzelă feliată 300g, perioada 01 martie 2023 - 30 iunie 2023

Număr anunț
DA32521561
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
ARDAMIS S.R.L. (CUI 14243573)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.690 RON
Valoare atribuită
8.690 RON
Data publicării
07.02.2023 00:00
Data finalizării
09.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.690 RON

din 8.690 RON estimat