Atribuită Cumpărare directă

Prosop pliat verde V 21x25cm 1strat 200bucati

Număr anunț
DA32522530
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.320 RON
Valoare atribuită
5.320 RON
Data publicării
07.02.2023 00:00
Data finalizării
08.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.320 RON

din 5.320 RON estimat