Atribuită Cumpărare directă

Aspirator Einhell;Set saci aspirator Einhell

Număr anunț
DA32525246
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Vrancea (CUI 11325091)
Furnizor / câștigător
ING TRUST SRL (CUI 10742775)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
869,75 RON
Valoare atribuită
869,75 RON
Data publicării
07.02.2023 00:00
Data finalizării
08.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

869,75 RON

din 869,75 RON estimat