Atribuită Cumpărare directă

R 1981/07.02.2023 - DERULATOR PRELUNGITOR 25 M IP20 4 PRIZE SCHUKO CABLU F3G2.5 ENERGO

Număr anunț
DA32526880
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
31611000-2 · Cablaje (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
907,92 RON
Valoare atribuită
907,92 RON
Data publicării
07.02.2023 00:00
Data finalizării
07.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

907,92 RON

din 907,92 RON estimat