Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de decolmatare parau Valea Seaca punct de plecare : Simeria Viorel, punct terminare CAP. Lu
- Număr anunț
- DA32527377
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA MOLDOVEI (PRIMARIA COMUNEI VALEA MOLDOVEI SUCEAVA) (CUI 4326957)
- Furnizor / câștigător
- LEMN CONSTRUCT TNK S.R.L. (CUI 40172676)
- Cod CPV
- 45246000-3 · Lucrari de regularizare a cursurilor de apa si a viiturilor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147.725,15 RON
- Valoare atribuită
- 147.725,15 RON
- Data publicării
- 07.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.