Atribuită Cumpărare directă

RCA-4 auto DACIA DUSTER, valabilitate 12 luni

Număr anunț
DA32527657
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.667 RON
Valoare atribuită
5.667 RON
Data publicării
07.02.2023 00:00
Data finalizării
08.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.667 RON

din 5.667 RON estimat