Atribuită
Cumpărare directă
SONDA CANULE NAZALE ADMINISTRARE OXIGEN = FEB 2023 MS = FE 140/18.01.2023 = S.41, POZ.898
- Număr anunț
- DA32527904
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 510 RON
- Valoare atribuită
- 510 RON
- Data publicării
- 07.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.