Atribuită Cumpărare directă

MENGHINA DE BANC TIP IRONGATOR 200MM UNIOR

Număr anunț
DA32528574
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A SISTEMULUI INTEGRAT DE MANAGEMENT AL DESEURILOR DIN JUDETUL SATU MARE (CUI 27120599)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360,50 RON
Valoare atribuită
1.360,50 RON
Data publicării
07.02.2023 00:00
Data finalizării
08.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360,50 RON

din 1.360,50 RON estimat