Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE

Număr anunț
DA32529669
Autoritate contractantă
Scoala cu cls. I-VIII, Arpasu de Jos (CUI 17771328)
Furnizor / câștigător
PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
762,96 RON
Valoare atribuită
762,96 RON
Data publicării
08.02.2023 00:00
Data finalizării
09.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

762,96 RON

din 762,96 RON estimat