Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE TEREN DE SPORT

Număr anunț
DA32529752
Autoritate contractantă
COMUNA FINIS (PRIMARIA COMUNEI FINIS) (CUI 5518527)
Furnizor / câștigător
TIMOVLADIAN SINTETIC SRL (CUI 36873910)
Cod CPV
77314000-4 · Servicii de intretinere a terenurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
08.02.2023 00:00
Data finalizării
09.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat