Atribuită Cumpărare directă

Reparatii curente-refacere trepte acces Primaria Comunei Zemes

Număr anunț
DA32533962
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA "PIETRARILOR SLANIC MOLDOVA" (CUI 39131990)
Cod CPV
45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.800 RON
Valoare atribuită
14.800 RON
Data publicării
08.02.2023 00:00
Data finalizării
09.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.800 RON

din 14.800 RON estimat