Atribuită Cumpărare directă

Suport TV Barkan 19 - 65 inch Black

Număr anunț
DA32534435
Autoritate contractantă
TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,50 RON
Valoare atribuită
102,50 RON
Data publicării
08.02.2023 00:00
Data finalizării
09.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,50 RON

din 102,50 RON estimat