Atribuită Cumpărare directă

Aspirator multifunctional KarcherWD 3 V-15/4/20 , Aspirare umeda si uscata, 15l, furtun 1.8m, 1000W,

Număr anunț
DA32535943
Autoritate contractantă
Academia Nationala de Muzica "Gheorghe Dima (CUI 4722471)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,99 RON
Valoare atribuită
285,99 RON
Data publicării
08.02.2023 00:00
Data finalizării
08.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,99 RON

din 285,99 RON estimat