Atribuită
Cumpărare directă
Construire bază sportivă TIP 2, Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Club Sportiv și Grădinița nr. 29
- Număr anunț
- DA32536077
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- POPESCU-NEDELEA CRIŞU CONSULTING ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27880713)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.391,30 RON
- Valoare atribuită
- 19.391,30 RON
- Data publicării
- 08.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.