Atribuită Cumpărare directă

Motorina super euro 5

Număr anunț
DA32537300
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VLAD TEPES (CUI 24120195)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI 11158953)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452,13 RON
Valoare atribuită
452,13 RON
Data publicării
08.02.2023 00:00
Data finalizării
09.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452,13 RON

din 452,13 RON estimat