Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatii si mentenanta Dacia Logan MCV

Număr anunț
DA32537801
Autoritate contractantă
MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
Furnizor / câștigător
TUDOR HYBRID GARAGE S.R.L. (CUI 44529810)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.878 RON
Valoare atribuită
1.878 RON
Data publicării
08.02.2023 00:00
Data finalizării
09.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.878 RON

din 1.878 RON estimat