Atribuită Cumpărare directă

Trusa (kit) pentru schimbarea catater venos central

Număr anunț
DA32537937
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
A.G.P. INVEST INTERNATIONAL SRL (CUI 19175836)
Cod CPV
33141240-4 · Accesorii pentru cateter (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.975 RON
Valoare atribuită
10.975 RON
Data publicării
08.02.2023 00:00
Data finalizării
09.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.975 RON

din 10.975 RON estimat