Atribuită
Cumpărare directă
Adaptor cartus extractie, 3 and 6ml, 15/pk
- Număr anunț
- DA32538651
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 08.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.