Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4(ref 159/06.02.2023)

Număr anunț
DA32540137
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
Furnizor / câștigător
IVEREM GROUP S.R.L. (CUI 40526986)
Cod CPV
30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.080,50 RON
Valoare atribuită
2.080,50 RON
Data publicării
09.02.2023 00:00
Data finalizării
09.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.080,50 RON

din 2.080,50 RON estimat