Atribuită Anunț de participare

ACORD CADRU 12 LUNI - FURNIZAREMATERIALE SANITARE PENTRU CLINICA DE CARDIOLOGIE PE PROGRAM NATIONAL DE BOLI CARDIOVASCULARE / 4 LOTURI”

Număr anunț
SCN1038283
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33182210-4 · Stimulator cardiac (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289.650 RON
Data publicării
22.02.2019 14:07
Anunț de atribuire
SCNA1015952
Termen limită
15.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040825

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 289.650 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Stimulator cardiac unicameral tip B avansat impreuna cu sondele… 94.050 RON MEDTRONIC ROMANIA
2 Stimulator cardiac bicameral tip B avansat impreuna cu sondele… 169.950 RON
3 Set introducator tip Peel Away 7 F 13.300 RON TRANS-MENTOR S.R.L.
4 Set campuri sterile pace maker 12.350 RON TZMO ROMANIA

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
TRANS-MENTOR SRL CUI RO 18284932
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.