Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare tehnică, detalii de execuție și asistență tehnică din partea proiectantului pentru implementarea proiectului ,,DISPENSAR în comuna Chilia Veche“
- Număr anunț
- SCN1038279
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHILIA VECHE (CUI 4508738)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.500 RON
- Valoare atribuită
- 38.499,92 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 12:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1015151
- Termen limită
- 13.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040501
Documente
Documentația de atribuire
- anexe caiet sarcini.rar.p7m
- Caiet de sarcini.pdf.p7m
- Declaratie primar.pdf.p7m
- FisaDate_DF1040501.pdf
- Formulare.doc.p7m
- Model contract.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Valoare atribuită
38.499,92 RON
din 38.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro