Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Proiectare si execuție lucrări de „MODERNIZARE DRUMURI DE EXPLOATATIE AGRICOLA IN COMUNA ROMANESTI, JUDETUL IASI”
- Număr anunț
- SCN1038276
- Autoritate contractantă
- Comuna Romanesti (CUI 4541025)
- Furnizor / câștigător
- LIS AFFAIR SRL (CUI 26644749)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.357.966,19 RON
- Valoare atribuită
- 4.316.445,05 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.02.2019 12:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1017104
- Termen limită
- 14.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040729
Documente
Documentația de atribuire
- 04 Contract COMUNA ROMANESTI DRUM 08.10.2018.doc.p7s
- 05 SECTIUNEA FORMULARE COMUNA ROMANESTI 21.11.2018.doc.p7s
- 3 Certificat de urbanism.pdf.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040729.pdf
- SF part 1.pdf.p7s
- SF part 2.pdf.p7s
- SF part 3.pdf.p7s
- SF part 4.1.pdf.p7s
- SF part 4.2.pdf.p7s
- SF part 5.pdf.p7s
- SF part 6.pdf.p7s
- SF part 7.pdf.p7s
- Studiu Geo.pdf.p7s
- Studiu Topo part 1.pdf.p7s
- Studiu Topo part 2.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LIS AFFAIR SRL CUI RO 26644749
Valoare atribuită
4.316.445,05 RON
din 4.357.966,19 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 41.521,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.