Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,2% sub estimat
„Amenajare locuri de parcare, drum de acces și alei în zona Octavian Goga”
- Număr anunț
- SCN1038269
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC VISION S.R.L. (CUI 38756860)
- Cod CPV
- 71240000-2 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de planificare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.000 RON 46,2% sub estimat
- Data publicării
- 22.02.2019 11:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1017051
- Termen limită
- 08.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040708
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040708.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- goga 3 alairva.zip
- instructiuni catre ofertanti-semnat.pdf.p7s
- model contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NORDIC VISION S.R.L. CUI 38756860
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
NORDIC VISION S.R.L. CUI 38756860
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PECTA SRL CUI RO18485731
Valoare atribuită
70.000 RON
din 130.000 RON estimat
46,2%
Adjudecat la 53,8% din estimat · economie 60.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.