Atribuită Cumpărare directă

FOTOTAPET EDUCATIV COPII

Număr anunț
DA32540662
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Comuna Filipestii de Padure (CUI 18424548)
Furnizor / câștigător
FOTO PROSTUDIO CONCEPT S.R.L. (CUI 40757670)
Cod CPV
39190000-0 · Tapet si alte acoperitoare pentru pereti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.166 RON
Valoare atribuită
1.166 RON
Data publicării
09.02.2023 00:00
Data finalizării
10.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.166 RON

din 1.166 RON estimat