Atribuită Cumpărare directă

ROBINET APA TREI CAI, TIP L, 1" FILET INTERIOR CU SFERA SI MANETA, DAVER

Număr anunț
DA32540928
Autoritate contractantă
Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
Furnizor / câștigător
DAVER AMBIENT SRL (CUI 17575003)
Cod CPV
42131120-3 · Robinete-vana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,04 RON
Valoare atribuită
105,04 RON
Data publicării
09.02.2023 00:00
Data finalizării
10.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,04 RON

din 105,04 RON estimat