Atribuită Cumpărare directă

Circuit de ventilație de unică folosință, dublu încălzit cu cameră de umidificare pentru SLE6000

Număr anunț
DA32544847
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33157000-5 · Oxigenoterapie si asistenta respiratorie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.400 RON
Valoare atribuită
12.400 RON
Data publicării
09.02.2023 00:00
Data finalizării
10.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.400 RON

din 12.400 RON estimat