Atribuită Cumpărare directă

Achizitie MIC TEST STRIP pentru determinare CMI Ceftiaxone, Vancomicina, Colistin

Număr anunț
DA32546136
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33141624-0 · Truse de administrare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.380 RON
Valoare atribuită
1.380 RON
Data publicării
09.02.2023 00:00
Data finalizării
10.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.380 RON

din 1.380 RON estimat