Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner black, original, pentru imprimanta WorkCentre 6515

Număr anunț
DA32547258
Autoritate contractantă
Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor (CUI 16335444)
Furnizor / câștigător
FUSION 4 IT PRINT S.R.L. (CUI 45916742)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.480 RON
Valoare atribuită
4.480 RON
Data publicării
09.02.2023 00:00
Data finalizării
10.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.480 RON

din 4.480 RON estimat