Atribuită Cumpărare directă

Anvelopa Debica Navigator 3 M+S SUV 215/65R16

Număr anunț
DA32547760
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MATEI BASARAB" AL JUDETULUI OLT (CUI 4286380)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI 24195562)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.980 RON
Valoare atribuită
2.980 RON
Data publicării
09.02.2023 00:00
Data finalizării
10.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.980 RON

din 2.980 RON estimat