Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI CHIRURGICALE EXAMINARE PROTECTIE UNICA FOLOSINTA NITRIL
- Număr anunț
- DA32547800
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt (CUI 9746625)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 09.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.