Atribuită Cumpărare directă

SERVICIII DE CABLARE SI INSTALARE RETEA

Număr anunț
DA32547809
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala „Zelk Zoltan” Valea lui Mihai
Furnizor / câștigător
PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
Cod CPV
32412110-8 · Retea internet (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.044,54 RON
Valoare atribuită
2.044,54 RON
Data publicării
09.02.2023 00:00
Data finalizării
13.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.044,54 RON

din 2.044,54 RON estimat