Atribuită Cumpărare directă

Serv. IT software Program informatic Registrul Agricol Electronic

Număr anunț
DA32549050
Autoritate contractantă
Municipiul Medias (CUI 4240677)
Furnizor / câștigător
TNT COMPUTERS SRL (CUI 14146589)
Cod CPV
72212517-6 · Servicii de dezvoltare de software IT (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.400 RON
Valoare atribuită
11.400 RON
Data publicării
09.02.2023 00:00
Data finalizării
13.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.400 RON

din 11.400 RON estimat