Atribuită Cumpărare directă

R 2078/08.02.2023 - CUPLA RAPIDA MAMA IR 1/2 + NIPLU RACORD SW24 AR 1/2

Număr anunț
DA32549052
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
44531700-8 · Articole cu filet din fier sau din otel (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
454,60 RON
Valoare atribuită
454,60 RON
Data publicării
09.02.2023 00:00
Data finalizării
09.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

454,60 RON

din 454,60 RON estimat