Atribuită Cumpărare directă

Harlequin Chromogenic ALOA ISO, Supliment Diferential Listeria ALOA, Supliment Selectiv Listeria ALO

Număr anunț
DA32549393
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
ALL LAB SYSTEMS SRL (CUI 17788699)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.637 RON
Valoare atribuită
4.637 RON
Data publicării
09.02.2023 00:00
Data finalizării
10.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.637 RON

din 4.637 RON estimat