Atribuită
Cumpărare directă
Servicii chirie buteliigaze speciale Chiria se percepe pe zi/butelie In ziua in care se efectueaza l
- Număr anunț
- DA32549672
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI Bacau (CUI 4278256)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 44612100-4 · Butelii de gaz (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 587,52 RON
- Valoare atribuită
- 587,52 RON
- Data publicării
- 09.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.