Atribuită Cumpărare directă

SSD WD SATA III, 500GB + 3 memorii DDR3L, 8GB, 1600Hz 1.35V

Număr anunț
DA32549683
Autoritate contractantă
GARDA NATIONALA DE MEDIU - COMISARIATUL GENERAL (CUI 15378153)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
657,94 RON
Valoare atribuită
657,94 RON
Data publicării
09.02.2023 00:00
Data finalizării
13.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

657,94 RON

din 657,94 RON estimat