Atribuită Cumpărare directă

EXECUTIE LUCRARI DE CONSTRUIRE / MODERNIZARE CAPELE MORTUARE

Număr anunț
DA32550137
Autoritate contractantă
Comuna Sieu Magherus (Consiliul local Sieu Magherus) (CUI 4426972)
Furnizor / câștigător
MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
Cod CPV
45212360-7 · Lucrari de constructii de cladiri religioase (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
568.650 RON
Valoare atribuită
568.650 RON
Data publicării
09.02.2023 00:00
Data finalizării
14.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

568.650 RON

din 568.650 RON estimat