Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse produse Scoala Episcop Ioan Metianu

Număr anunț
DA32550744
Autoritate contractantă
Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
Furnizor / câștigător
RAMY TRADE 2017 SRL (CUI 37474798)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389,91 RON
Valoare atribuită
389,91 RON
Data publicării
09.02.2023 00:00
Data finalizării
10.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,91 RON

din 389,91 RON estimat