Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR XEROX BUSINESS A4 80GR. 500 COLI / TOP CALITATE PREMIUM

Număr anunț
DA32550807
Autoritate contractantă
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI 1154)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,95 RON
Valoare atribuită
124,95 RON
Data publicării
09.02.2023 00:00
Data finalizării
10.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,95 RON

din 124,95 RON estimat