Atribuită Cumpărare directă

CUTII PENTRU DESEURI ANATOMO PATOLOGICE 20 L

Număr anunț
DA32551942
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
PREBOX EMS SRL (CUI 37621325)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.025 RON
Valoare atribuită
1.025 RON
Data publicării
10.02.2023 00:00
Data finalizării
13.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.025 RON

din 1.025 RON estimat