Atribuită Cumpărare directă

Produse patiserie

Număr anunț
DA32552873
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
Furnizor / câștigător
BONCA PROD S.R.L. (CUI 6096544)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596,17 RON
Valoare atribuită
1.596,17 RON
Data publicării
10.02.2023 00:00
Data finalizării
13.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596,17 RON

din 1.596,17 RON estimat