Atribuită Cumpărare directă

Prosop hartie 100m, MATURA PVC + COADA

Număr anunț
DA32553885
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.675 RON
Valoare atribuită
18.675 RON
Data publicării
10.02.2023 00:00
Data finalizării
14.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.675 RON

din 18.675 RON estimat