Atribuită Cumpărare directă

Închiriere și amenajare standuri

Număr anunț
DA32554631
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
AGRESIV MEDIA SRL (CUI 15963009)
Cod CPV
39154100-7 · Standuri de expozitie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.512,48 RON
Valoare atribuită
81.512,48 RON
Data publicării
10.02.2023 00:00
Data finalizării
14.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81.512,48 RON

din 81.512,48 RON estimat