Atribuită Cumpărare directă

Servicii de raspundere civila auto pentru Comuna Lupsanu Judetul Calarasi

Număr anunț
DA32556071
Autoritate contractantă
COMUNA LUPSANU (CUI 3796764)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
828,62 RON
Valoare atribuită
828,62 RON
Data publicării
10.02.2023 00:00
Data finalizării
13.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

828,62 RON

din 828,62 RON estimat