Atribuită Cumpărare directă

Spate cu aripi pui,Piept de pui dezosat fara piele. Piept de curcan dezosat,Ficat de pui, Oua consum

Număr anunț
DA32556510
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
Furnizor / câștigător
SERVICESAT SRL (CUI 23271874)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
514,71 RON
Valoare atribuită
514,71 RON
Data publicării
10.02.2023 00:00
Data finalizării
13.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

514,71 RON

din 514,71 RON estimat