Atribuită Cumpărare directă

LICHID APRINDERE 1L

Număr anunț
DA32557432
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI 8566138)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,40 RON
Valoare atribuită
117,40 RON
Data publicării
10.02.2023 00:00
Data finalizării
13.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,40 RON

din 117,40 RON estimat