Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta etichete cod bare

Număr anunț
DA32558148
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MOLDOVA NOUA (CUI 3228195)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.250 RON
Valoare atribuită
7.250 RON
Data publicării
10.02.2023 00:00
Data finalizării
13.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.250 RON

din 7.250 RON estimat