Atribuită Cumpărare directă

Turbo Destainer 23 KG, Ozonit Super-Produs,Triplex Energy Plus

Număr anunț
DA32558455
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
24312200-6 · Hipocloriti si clorati (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.172,62 RON
Valoare atribuită
4.172,62 RON
Data publicării
10.02.2023 00:00
Data finalizării
13.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.172,62 RON

din 4.172,62 RON estimat