Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATENIE REMIZA PSI

Număr anunț
DA32558799
Autoritate contractantă
UAT COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 3126624)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,03 RON
Valoare atribuită
159,03 RON
Data publicării
10.02.2023 00:00
Data finalizării
13.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,03 RON

din 159,03 RON estimat